E-shop with furniture product detail

Dribbble-detail

1 Attachment

7 Responses

 1. Petr Široký Petr Široký

  After milions of tweaks and adjustments, I think I finally have it. Full size in attachment. I wanted to make it as simple and clean as I could, yet also stay true to the style and don't get rid of some important visuals that has to be there so it's still intuitive and usable.

  about 1 year ago

 2. Vilém Ries Vilém Ries

  Pěkné a funkční!

  Jen dvě věci – Čára, co doplňuje nadpis, aby byl jakože na celou šířku, vypadá dost blbě, zkusil bych to vyřešit jinak (třeba bych dal místo toho na pravý kraj fb like a g+, přijde mi to jako vhodnější umístění, než pod fotkou). A druhá – neměly by se u ceny kombinovat pacičky a "Kč". Stačí jen Kč (většinou to tak máš, ale zrovna u té hlavní ceny ne).

  about 1 year ago

 3. Ales Nesetril Ales Nesetril

  Nice and clean!

  about 1 year ago

 4. Frantisek Kusovsky Frantisek Kusovsky

  I think its over complicated on detail side.. even you try to make it clean, there is so many different elements that at the end they do not work together.

  Just look at the separation lines (1px or 2px), the different arrows, boxes design (one is with rounded corners and stroke, the second one is solid color with extra two lines on left side), buttons (gradient, 1px line, solid drop down) versus other detailed elements where is different use of stroke and inner details.

  Also the font looks somehow "poor" - i see what you wanted to achieve but it does not looks good for web use.

  And finally the use of so many colors.

  Hope some points helps. Cheerio.

  likes

  about 1 year ago

 5. Petr Široký Petr Široký

  @Frantisek Kusovsky Díky za kritiku. Přestože s většinou věcí nesouhlasím, jsem rád že aspoň někdo to sepsal z jiného pohledu než je můj :) Třeba zaoblené rohy jsou schválně aby se to vizuálně oddělilo, je to upozornění a ne vyloženě statická část obsahu. Nejsem příznivcem toho, že vše musí vypadat uniformně stejně, pak nemám čím věci oddělit a je to naopak nepřehledné a bezúčelné - ale někde to opravdu ujíždí, takže na to se ještě podívám. Rozhodně to není finální verze. A Cambria, já ji mám rád a věřím že pro webové použití je bezproblémová.

  // Ty barvy snad nemyslíš vážně, používám zelenou a hnědou (občas žlutou, ale v obsahu prakticky ne), plus světle šedou a modrá je normální pro podobné infoboxy. Nevím jakou barvu bych měl odebrat, tři barvy jsou normální.

  about 1 year ago

 6. Petr Široký Petr Široký

  @Frantisek Kusovsky Nebo ještě jinak, souhlasím že jsou tam věci se kterými bojuji, vlastně nemám pořádně definovaný jednotný styl, ale zrovna to co jsi zmínil jsou věci, které jsem schválně přepracoval z původního jednotného stylu (předchozí verze měl stejný levý rámeček), aby se odlišovaly, nebylo to bezdůvodné odfláknutí.

  about 1 year ago

 7. 6 months ago

keyboard shortcuts: previous shot next shot L or F like