4 روش باورنکردنی برای گرفتن پاسپورت ترکیه

ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی و در میانه دو قاره آسیا و اروپا، هویت خود را از آسیا و رشد و پیشرفت را از اروپا حفظ کرده است.

در سال 1987 ترکیه برای عضویت در اتحادیه اروپا درخواست داد و در سال 1999 اتحادیه اروپا ترکیه را به عنوان نامزد رسمی وارد کرد.

از این رو ترکیه رابطه اقتصادی ویژه ای با کشورهای اتحادیه اروپا دارد که آن را در زمینه اقتصادی مهم کرده است.

البته به عنوان یک کشور توسعه یافته با موقعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خوب، داشتن پاسپورت ترکیه برای مردم و اتباع خارجی در این کشور بسیار ارزشمند است. از طرفی داشتن پاسپورت ترکیه دارای مزایای مختلفی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اخذ اقامت دائم ترکیه

گرفتن ویزای شینگن و آمریکا آسان است

اجازه سفر به 113 کشور بدون ویزا

توانایی استفاده از حمایت دولت ترکیه

مجوز ادامه تحصیل و تحصیل رایگان برای هر کودک

کار در ترکیه

پاسپورت ترکیه (türk pasapartu) مزایای زیادی برای ایرانیان دارد. طبق قانون مصوب دولت ترکیه، با خرید خانه ای به ارزش بیش از 400 هزار دلار، خریدار، همسر و فرزندان زیر 18 سال خود می توانند در کمتر از سه ماه تابعیت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنند و همچنین می توانند دریافت کنند. تابعیت ترکیه

در ابتدا باید اشاره کنیم که دریافت پاسپورت ترکیه بدون تحصیل در ترکیه امکان پذیر نیست. این روش به دلیل نزدیک بودن ترکیه به ایران بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. یکی از شرایط تکمیل تحصیل در ترکیه داشتن مدرک تحصیلی در دانشگاه مورد نظر می باشد.یکی از راه های اخذ پاسپورت و تابعیت ترکیه، کار در ترکیه می باشد. به نحوی که فرد با گرفتن مجوز کار یا چالیشما ایزنی و عدم دریافت بیمه می تواند با کارفرمای رسمی در ترکیه کار و قرارداد ببندد. این فرد با کار در ترکیه به مدت 5 سال متوالی و پرداخت مالیات و بیمه می تواند برای تابعیت ترکیه اقدام کند.

روش سرمایه گذاری یکی از رایج ترین روش های اخذ پاسپورت ترکیه می باشد. اگر وضعیت مالی خوبی دارید و می توانید در ترکیه برای خود سرمایه گذاری کنید، می توانید در ترکیه یا شهر دیگری خانه بخرید و پاسپورت ترکیه بگیرید.

ازدواج یکی از راه های ساده و آسان برای دریافت پاسپورت و شهروندی ترکیه است. در صورتی که متقاضی ازدواج واقعی و رسمی با یک شهروند ترکیه داشته باشد (فوری کارت اقامت دریافت کرده است) و 3 سال از ازدواج گذشته باشد، می تواند برای تابعیت این کشور اقدام کند.

ترکیه دارای منابع بسیاری مانند زیبایی های طبیعی، ارزش های فرهنگی، ساختارهای تاریخی و علایق جغرافیایی است. پاسپورت و شهروندی ترکیه برای بسیاری از خارجی ها بسیار مهم است.

اگر میخواهید درباره ارزش و اعتبار پاسپورت ترکیه بیشتر بدانید به لینک زیر در ترامند مراجعه کنید:

https://tramend.com/%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/

More by helena

View profile